Hoşgeldiniz

YogANA
Yoga Okulu

RYS200 Yoga Eğitmenlik Prog • İnziva • Seminer

 
AriKusu Retreat.JPG
 

Yaklaşan Eğitimler
 

 

pema İLE Vipassana MEDİTASYON İnzİVASI
15-19 Mayıs & 14-16 Haziran 2019

Tamamen sessizlik yani “mauna” içersinde gerçekleşen kurslarda, dış etkenlerden mümkün olduğunda yalıtılıp, içe dönmek amaçlanıyor.

Vipassana Meditasyon’u 5000 yıllık ezoterik yazıtlarda yer alan bir meditasyon tekniğidir. Vipassana kelime anlamıyla olanı olduğu gibi görmek manasına gelir. Gülenay Pema, görsel ve kinestetik olguları ön planda aldığı inzivalarda etkin teknikler bilincin derin seviyelere taşınmasında araç olarak kullanır. İnzivanın ilerleyen sürecinde, kişisel-keşif uygulamaları ile derin bilgelik ve iç-görüye açılan bir ortam yaratılır.

rUHUNU Tazele KUNDALİNİ YOGA & ZEN MEDİTASYON Kampı
11-14 TEMMUZ 2019 Bodrum

Birikmiş toksinlerden, yaşamın getirdiği stresten ve enerjetik yüklerden kurtulmayı herkes hak ediyor. Ruhunu Tazele Kundalini Yoga & Zen Meditasyon Kampı’nda kadim ve etkili teknikleri konusunda uzman eğitmenler eşliğinde dokunulmamış doğa, çiftliğin organik gıdaları ve ArıKuşu Retreat’in yüksek enerjili ortamında tecrübe edeceğiz.

Ruhunu Tazele Kundalini Yoga & Zen Meditasyon Kampı’nda;

  • Bedeninizi hareket ettirip, kalbinizden mantralar söyleyerek ruhunuzla bağlantı kurup, kendinize değerli anlar armağan edeceksiniz,

  • Kendinizi daha topraklanmı, dengede bir sinir sistemi ile canlı, enerjik ve mutlu hissedeceksiniz ve bunu nasıl sürdürebileceğinizi öğreneceksiniz,

  • Zihniniz daha berrak, duygularınız akışta, bedeniniz zinde ve ruhunuz tazelenmiş hissedeceksiniz,

  • Etkili Kundalini Yoga ve meditasyon teknikleri ile ihtiyacınız olan aktif yaşam enerjisi ve yaratıcılık gücünü hissedeceksiniz

Yoga inzivaları Ege'de yer alan çam ormanının hemen altında zeytin, nar, badem, menengiç gibi bir çok şifa yüklü ağacın ve bitkinin arasında konumlu ArıKuşu Retreat'de gerçekleşecektir.

YOGANA YOGA EğİtmenlİĞİ PROG. - RYT200 SAAT
7 Kasım 2019 - 31 Mayıs 2020

YogANA eğitmen adaylarını, feminen doğayı açığa çıkarırken maskülen doğayı dengeleyerek içsel enerjileri uyumlu seviyelere getirip, kadınlığa dair kapsamlı bir içerikle esaslı bir dönüşüm ve arınma yolculuğuna çıkarır. Yoga'nın ve yaşamı temelinde yer alan bu iki ana enerjiyi dengelemeyi amaçlar.

YogANA Yoga Eğitmenliği sertifikası uluslararası yoga kuruluşu Yoga Alliance tarafından RYS-200 olarak onaylıdır. Sertifikaya hak kazanan adaylar tam bir yoga eğitmeni olmak için gerekli yetkinliğe sahip olurlar.

Programda başarılı olan adaylar Hamile Yogası Eğitmeni de olarak çifte sertifika alabilirler. Hamile Yogası Eğitmenlik modülü konusunda uzman misafir eğitmenler tarafından verilmektedir.

YogANA Eğitimleri doğa ananın kucağında, sessiz ve yoga inzivaları için özel olarak inşaa edilen Arıkuşu Retreat'de verilmektedir.

YogANA Kadınlar için Yoga Eğitmeliği Programı

RYS 200 Saat

Logo.png
 
 
 

Derin bir dönüşüm yolculuğu...

YogANA eğitmen adaylarını, feminen doğayı açığa çıkarırken maskülen doğayı dengeleyerek içsel enerjileri uyumlu seviyelere getirip, kadınlığa dair kapsamlı bir içerikle esaslı bir dönüşüm ve arınma yolculuğuna çıkarır.

18 yıllık tecrübe ile geniş bir müfredata sahip YogANA ‘da dönüşüm ve uygulamaların adaylar tarafından gerçek anlamda tatbik edilebilmesi için 200 saatlik program 4 aylık bir sürece yayılmaktadır.

YogANA Yoga Eğitmenliği sertifikası uluslararası yoga kuruluşu Yoga Alliance tarafından RYS-200 olarak onaylıdır. Sertifikaya hak kazanan adaylar tam bir yoga eğitmeni olmak için gerekli yetkinliğe sahip olurlar.

 

 
 
yoga-2607009_1920.jpg
 

Ege Kırsalında  Yoga İnzivaları

Ege'de yerel kültürel ve doğal güzellik korunarak sadece yoga inzivaları için ekolojik taş ve ahşap mimari ile inşaa edilen Arıkuşu Retreat'de tazelenerek kadim yoga öğretilerini tecrübe edin..

IMG_5435.JPG